IM Lounge is een Media Performance agency. Wij ontwikkelen media strategieën en doen media-inkoop. Wij zorgen voor de juiste boodschap, voor de juiste doelgroep op het juiste moment. Daarbij geloven wij dat mediastrategie tegelijkertijd met de creatie strategie moet worden ontwikkeld. Neem eens contact op om te overleggen hoe we jouw organisatie verder kunnen helpen!
HET JUISTE MOMENT VOOR INTELLIGENTE MARKETING.
Haak met je marketing campagnes in op de juiste moment. Onderstaande geven we je graag inspiratie voor het kiezen van dit juiste moment.
Wil je sparren over wat bij jouw organisatie past? Neem dan eens contact op of bel ons: 0207727577


London Fashion Week
17 februari 2023 - 21 februari 2023
London Fashion Week is een van de grootste fashion events die twee keer per jaar plaatsvindt in Londen, in februari en september. Met meer dan 250 ontwerpers aan een wereldwijd publiek van invloedrijke media en retailers, is het een van de ‘Big Four’ modeweken, samen met de New York, Milaan en Parijs.
Gaan we jouw merk op de runway zien! Of kunt je er op een andere manier op inhaken?